• Vector Optics - Poziomica na szynę

Poziomica do broni Vector Optics SCACD-17

Brak towaru
39.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Dostawa na szkolenie 0
Rezerweacje i produkty cyfrowe 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

OPIS DLA NIECIERPLIWYCH

Vector Optics SCACD-17 to poziomica do broni montowana na szynę (Picatinny / Weaver).

 

OPIS DLA DOCIEKLIWYCH

Poziomica jest montowana na szynie niskim uchwytem typu "jaskółczy ogon". Umożliwia ona dokładne wypoziomowanie broni (pod warunkiem, że szyna jest poprawnie osadzona). W teorii pozwala to na oddawanie strzałów nieobarczonych błędem lub naukę przyjmowania poprawnej postawy.

W praktyce broń nie musi być poziomowana - wystarczy, że siatka celownicza jest spoziomowana, więc polecamy stosować poziomice montowane na tubus celownika.

Tę poziomicę dedykujemy dla osób, które potrzebują wyraźnie spoziomowania broni. Czasem przydaje się ono przy jakiegoś typu zabiegach rusznikarskich lub żeby zgrać siatkę celownika z bronią. Można jej używać do korekty postawy, pod warunkiem, że broń jest dobrze dopasowana do strzelca (czyli leży wygodnie kiedy jest spoziomowana).

Wykonana w całości z aluminium "lotniczego" 6063 T6.

W zestawie z kluczem imbusowym.

Marka Vector jest u nas w fazie testów już ponad 2 lata. Na razie nie ma wielkich skandali, co pozwala na zakup takiej poziomicy wyraźnie taniej, niż w przypadku jej bardziej-markowych odpowiedników.

Te poziomice potrafią delikatnie odsunąć się od powierzchni szyny, więc dodajemy do nich swoją modyfikację - szeroką podkładkę M4, żeby śruba trzymała je bardziej osiowo. Tym sposobem wszystko jest na miejscu.