• Popychacz Magazynka USGI 5.56x45 Enhanced Self-Leveling Follower™ Żółty

Popychacz Magazynka USGI 5.56x45 Żółty

31.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Dostawa na szkolenie 0
Rezerweacje i produkty cyfrowe 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Enhanced Self-Leveling Follower™ od firmy Magpul to wykonany z nowoczesnej żywicy samopoziomujący popychacz do aluminiowych magazynków USGI 5.56x45, pozwalający zamienić standardowy popychacz w kolorze czarnym lub zielonym na udoskonalony model. Znacznie poprawia niezawodność magazynka i broni.

Konstrukcja popychacza zapobiega jego przechylaniu się na cztery różne sposoby, co gwarantuje niezakłócone podawanie amunicji. Pozytywnie wpływa to na szybkość podawania amunicji, co szczególnie ma znaczenie w karabinach o podwyższonej szybkostrzelności.

Nowoczesny polimer, z którego wykonano popychacz, posiada właściwości anty higroskopijne oraz samosmarujące. Zwiększa to żywotność samego oraz wydłuża okres do koniecznej konserwacji magazynka.

Cechy:

  • Dedykowany do aluminiowych magazynków USGI 5.56x45
  • Konstrukcja zapobiega przechylaniu się
  • Wykonany z polimeru
  • Materiał higroskopijny oraz samosmarujący
  • 3 sztuki w zestawie

UWAGA: Popychacz jest niekompatybilny ze sprężyną magazynka USGI najnowszej generacji, wykorzystywaną wraz z piaskowym lub niebieskim (EPM) popychaczem. Nie jest on również zoptymalizowany pod kątem wykorzystania w stalowych magazynkach, o cieńszych niż standardowe ściankach.