• Brunox Gun Care Spray - 100 ml

Czyści, smaruje, pielegnuje broń.

17.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Dostawa na szkolenie 0
Rezerweacje i produkty cyfrowe 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

OPIS DLA NIECIERPLIWYCH

 Polecany i używany przez profesjonalistów, tj. zespół Omnis Arma

Poza świetnym działaniem również pięknie pachnie (a przynajmniej pierwsze generacje pachniały).

 

OPIS DLA DOCIEKLIWYCH

Brunox jest środkiem, który robi wszystko.
Używa się go do czyszczenia, konserwacji bieżącej i podstawowego smarowania. Nie potrzeba pięciu puszek z instrukcją stosowania. 

 Daje to dużą wygodę stosowania, możliwość zabrania na strzelnicę (1 puszeczka zawsze się zmieści) i oszczędza czas (porównaj z środkami, które mają 3 puszki i najpierw trzeba spryskać lufę pierwszą, odczekać 5 minut, później spryskać drugą, odczekać 45 sekund i wytrzeć, na koniec spryskać trzecią i poczekać 10 minut). 

Używamy go do czyszczenia luf, zamków, części ruchomych i czego tylko. Można sobie na to pozwolić z dwóch względów: po pierwsze jest neutralny dla tworzyw sztucznych i drewna oraz wszelkich pokryć; po drugie podczas strzału spala się w lufie w sposób nie pozostawiający resztek, więc nie trzeba czyścić lufy przed strzelaniem.

Dużą zaletą środka jest film olejowy, który pozostaje na powierzchni po wyschnięciu szpraju. Co w tym fajnego? Jeżeli nastąpią silne wahania temperatury lub deszcz - broń nie rdzewieje z powodu kontaktu z wilgocią. Sprawdzane osobiście. Karabinki pokryte kroplami wody kompletnie nie zareagowały.

 

Uwaga: Może nie być wystarczającym środkiem smarnym dla konstrukcji, które tego wyraźnie potrzebują - czyli stare modele broni, jak choćby Colt 1911. Tam można użyć "zielonego Brunox'u".

 

Dane techniczne 
Pojemność: 100 ml 
Sposób aplikacji: spray 
Waga: 130 g 
Producent: Brunox, Szwajcaria